تبلیغات
CARTOONS & FILMS - انیمیشن شاهزاده خانم و قورباغه

انیمیشن شاهزاده خانم و قورباغه

پنجشنبه 1 تیر 1391 02:30 ب.ظ

نویسنده : ♥ AYDA ♥
ارسال شده در: ♥ کارتون ها ♥ ،

سلام !

لطفا برین تو متوجه میشین .......

پس از سالها، استودیوی دیسنی جرات کرده و به عقب بازگشته چراکه انیمیشنی ساخته که کاملا با دست نقاشی شده است. انیمیشن پرنسس و قورباغه که در برخی از کشورهای اروپایی با نام قورباغه را ببوس معروف است ،‌داستان دیگری از پادشاه قورباغه ها است. با این وجود شاهزاده خانم این داستان یک پیشخدمت رستوران است که تازه سیاه هم هست. ( تیانا tiana نام قهرمان فیلم قورباغه را ببوس است که در عین اینکه مهربان است رنگ چهره اش سیاه است.)

کارتون قورباغه را ببوس (پرنسس و قورباغه) پس از پنج سال نخستین فیلم دست ساز دیسنی است.

جان لاستر john lasseter قدرتمندترین و برجسته ترین مرد استودیوی انیمیشن دیسنی، مرد عجیبی است که پیراهن هاوائی (پیراهنی با طرحهای عجیب مثل کروکودیل) می پوشد . رییس استودیوی دیسنی می خواهد ثابت کند که دیسنی قادر است همزمان یک قدم به جلو و یک قدم به عقب برود. لاستر می گوید: هیچگاه نفهمیدم که چرا استودیوی دیسنی کارتونها و انیمیشنهای نقاشی شده قدیمی را کنار گذاشت . من احساس می کنم که داستانهای کارتونها بد تعریف شدند و انیمیشن های دو بعدی سرپوشی روی آن بود

انیمیشن قورباغه را ببوس در حقیقت افسانه و رویای آمریکایی را خواسته با تغییراتی هماهنگ با دنیای سیاه پوستان روایت کند.

این انیمیشن توسط دو نفر به نامهای رون کلمنتز Ron Clements و جان موسکر John Musker کارگردانی شده و داستان دختری به نام تیانا است که پیشخدمت رستوران است و آرزو دارد رستوران شخصی خود را داشته باشد و برای این کار پول پس انداز می کند و ... .

«تیانا» قهرمان کارتونی داستان «پرنسس و قورباغه» در یکی از صحنه های فیلم رو به کهکشان با تماشای نخستین ستاره یک شب جادویی می گوید: «امشب همه چیزممکن است».

همین آرزوی نهانی، تیانا را که یک زن جوان اهل نیواورلیان است و در دهه ۲۰ میلادی در این شهر سکنی دارد به ماجراهای پیش بینی نشده تازه ای می کشاند. تیانا روزها در خانه اربابش به پختن شیرینی هایی خوشمزه اشتغال دارد اما شب ها با آرزوی باز کردن قنادی خودش، محلی برای فروش شیرینی های ابتکاری خودش زندگی می کند.رویا بافی و رسیدن به آرزوهای دور دست برای تیانا هنگامی به اوج خود می رسد که او با قورباغه ای حراف روبرو می شود که از تیانا می خواهد تا با بوسه ای او را یک بار دیگر تبدیل به یک «پرنس» کند. این شاهزاده از خود راضی پس از یک جر و بحث خیابانی با اعضای یکی ازگنگ های خطاکار نیواورلیان تبدیل به یک قورباغه شده است. اما با بوسیدن قورباغه، به جای شکستن طلسم و این که او دوباره تبدیل به یک «پرنس» شود، تیانا هم چون او تبدیل به یک قورباغه می شود. به این صورت هر دو قورباغه در کوچه پس کوچه های اسرارآمیز شهر«نیواورلیان» به دنبال راه تازه ای که آن دو را یک بار دیگر به شکل انسان های واقعی درآورد سرگردان می شوند.

پرنسس و قورباغه (The Princess and the Frog) نام یک انیمیشن از کمپانی والت دیزنی است که برای کریسمس سال ۲۰۱۰ در نظر گرفته شده و در دسامبر ۲۰۰۹ اکران شد.پرنسس تیانا (با صدای آنیکا نونی رز) Anika nooni Rose

فیلم پرنسس و قورباغه برای نخستین بار یک پرنسس آمریکایی آفریقایی تبار را درنقش اول و به عنوان ستاره فیلم ارائه داده است. !

راستی بچه ها من اینو پیدا کردم واسه شما روی لینک زیر کلیک کن تا یه قسمت از

این فیلم رو دانلود کنییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییید

http://trainbit.com/files/7625324884/clip4u.org__the_princess_and_the_frog_2009_bdrip720.part3.rar.html

نظر یادتون نره ها بای بای !
دیدگاه ها : نظرات انیمیشن شاهزاده خانم و قورباغه
آخرین ویرایش: پنجشنبه 1 تیر 1391 05:06 ب.ظ